Kontrast

Wielkość czcionki

Odstęp wierszy

Odstęp paragrafów

Odstęp liter

Odstęp pomiędzy zdaniami

Zamknij

Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie

Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie zaprasza na szkolenie:

Dzień

23.11.2023 r. –  środa WARSZAWA

EFEKTYWNA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH W WARSZTACIE BLACHARSKO-LAKIERNICZYM – Prawne aspekty likwidacji szkód komunikacyjnych.

Jak efektywnie odzyskać swoje pieniądze w sporze z ubezpieczycielem. Rozwiązania prawne zwiększające rentowność biznesu warsztatowego.
MIEJSCE SZKOLENIA: Warszawa  GODZINY SZKOLENIA: 10.00 – 17.00
PROWADZĄCY SZKOLENIE:  – adwokat Magdalena Rok-Konopa  – Kancelaria Adwokatów i    Radców Prawnych ROK-KONOPA & Wspólnicy sp.k. –  Kancelaria zajęła II miejsce w rankingu Kancelarii Prawnych  Rzeczpospolitej. Prezes Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych. Członek Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Ekspert w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, od  lat związana z branżą motoryzacyjną. Specjalizuje się w pomocy warsztatom samochodowym, wypożyczalniom pojazdów   itp.  Autorka publikacji w prasie branżowej oraz prelegentka na konferencjach motoryzacyjnych.
PROGRAM SZKOLENIA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W celu potwierdzenia udziału w odpowiedzi na tą wiadomość należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: cech@motoryzacja.home.pl W razie pytań prosimy o kontakt.